PADI DiveMaster kurz v Hurghadě.

PADI Kurs pro DiveMastera v Hurghadě

Vaše dobrodružství v profesionálních úrovních potápění začíná s programem PADI DiveMaster.

V tomto programu zlepšíte své zkušenosti s potápěním a dovednosti na profesionální úroveň. Výcvik PADI DiveMaster také zlepší vaše vedoucí schopnosti. Navíc vám umožní vést potápěčské aktivity a asistovat instruktorům při výcviku studentů.

PADI DiveMaster je také nutným předpokladem pro zahájení kurzů PADI Asistent Instruktora a PADI Instruktora potápění.

DiveMaster briefing

Co se naučím?

Během kurzu se naučíte vedoucí dovednosti potápěčských aktivit prostřednictvím třídy i samostudia v naší potápěčské škole.

Také dokončíte vodní dovednosti a silové cvičení. Dále budete provádět cvičení na zlepšení řešení problémů.

Nakonec se naučené vědomosti použijete v praxi během série praktických výcvikových lekcí.

 

Náš plán DiveMastera

Převod vás každý den vyzvedne a odveze na loď. Tento kurz trvá 10 dní a zahrnuje oběd a nealkoholické nápoje na lodi. Loď obvykle odjíždí z přístaviště kolem 9:00 a vrací se kolem 16:00. Nezapomeňte si přinést ručník a 2 pasové fotografie. Kromě toho nejsou manuály pro tento kurz zahrnuty v uvedené ceně kurzu.

V tomto kurzu dokončíte své dovednosti z předchozích kurzů a naučíte se nové. Vaše výcvik bude zahrnovat kreslení map a učení se, jak informovat hosty. Musíte také plavat 400 metrů bez výstroje a 800 metrů s ploutvemi a maskou. Navíc vám váš instruktor naučí organizační dovednosti potřebné pro to, abyste se stali DiveMasterem. Budete se během kurzu stínovat svého instruktora a budete dozorovaným průvodcem při potápění. Váš instruktor vám také přidělí body za každou novou dovednost, kterou dokončíte. Nakonec na konci kurzu absolvujete závěrečný písemný test. Body, které jste získali během kurzu, budou přičteny k vašemu finálnímu hodnocení.

 

Co budu moci dělat po absolvování tohoto kurzu?

Celkově vás kurz PADI DiveMaster naučí být lídrem a převzít zodpovědnost za potápění. Získáte také dovednosti organizovat a řídit různé potápěčské aktivity. To zahrnuje:

Práce PADI DiveMastera.

Dozor nad potápěčskými aktivitami a asistence studentům potápěčů.

Bezpečnost potápěčů.

DiveMaster programy a specializované dovednosti.

Obchod s potápěním.

Porozumění prostředí pro potápění.

Příprava a řízení potápění.

Mapování otevřených vod.

Organizace briefingu.

Organizace projektu hledání a záchrany a hlubokého potápění.

Vedení kurzu Scuba Review a Skin Diver. Pomoc s programem Discover Scuba Diving a vedoucím programů Discover Local Diving.

Co potřebujete k absolvování tohoto kurzu:

Pro účast na tomto kurzu musíte:

  • být starší 18 let.
  • být držitelem certifikátu PADI Advanced Open Water Diver (nebo kvalifikačního certifikátu od jiné výcvikové organizace).
  • být držitelem certifikátu PADI Rescue Diver (nebo kvalifikačního certifikátu od jiné výcvikové organizace).
  • dokončit kurz Emergency First Response Primary and Secondary Care (nebo kvalifikačního kurzu první pomoci a kardiopulmonální resuscitace od jiné organizace) v průběhu posledních 24 měsíců. \mít nejméně 40 zaznamenaných ponorů pro zahájení kurzu a 60 pro získání certifikátu. být způsobilí k potápění a předložit doktorem podepsané lékařské potvrzení ne starší než 12 měsíců.

10 den

Cena: 900 € s kurzovým manuálem

Zahrnuto v ceně

Transfer na a z lodi z Hurghady každý den je zahrnut.

Na lodi je zahrnuto oběd a teplé a studené nápoje. Jsou k dispozici také vegetariánské/veganské možnosti (prosím upozorněte personál předem). Pokud máte nějaké alergie, o kterých bychom měli vědět, informujte prosím personál před vaším příjezdem. Kurz od

Pronájem vybavení: 20 € za den

Diving School in hurghada

 

Links :

Domů
Denní potápění
Potápěčské kurzy
Galerie
Videa
Kontaktujte nás

  • Adresa:

Ulice Abu Ramada 107 – Vedle hotelu Meraki

FOLLOW US

Rezervujte si s námi:

Potápěčské kurzy

Denní potápění