Kurz PADI Open Water Diver v Hurghadě.

kurzu Open Water v Hurghadě:

Kurz PADI Open Water Diver v Hurghadě je kompletní a strukturovaný kurz pro začátečníky, kteří se chtějí naučit potápět se s láhví. Je navržen tak, aby Vás vedl od nenáročného plavání k certifikovanému potápěči. Certifikace je také uznávána celosvětově a platí do maximální hloubky 18 metrů.

Více informací o našem kurzu Open Water v Hurghadě:

Kurz Open Water Diver v Hurghadě je nejoblíbenějším potápěčským kurzem na světě. Během kurzu se naučíte nejdůležitější dovednosti potápění. Tyto dovednosti zahrnují jak teoretické sezení, tak praktické lekce v otevřené vodě. Pro teoretickou část obdržíte manuál Open Water a DVD. Instruktor Vám bude poskytovat podporu při sledování výukových videí na palubě. V praktické části Vám instruktor naučí soubor potápěčských dovedností, například jak správně zvládat své potápěčské vybavení ve vodě. Tyto dovednosti budete praktikovat s pomocí a podporou jednoho z našich instruktorů PADI. Budete mít na dosah ruky podporu a vedení instruktorů po celou dobu kurzu.

Po dokončení kurzu budete moci potápět se kdekoli na světě s Vaším partnerem do maximální hloubky 18 metrů! Minimální věková hranice pro kurz Open Water Diver je 15 let.

  • Buďte potápěči Open Water 100% 100%

Náš plán 4denního kurzu Open Water:

Den 1:

Vyzvedneme Vás z Vašeho hotelu a půjdeme na loď, která vypluje v 9:00. Jakmile se nalodíte, budete muset vyplnit formulář ohledně Vašeho zdraví a bezpečnosti. Poté Vám Váš instruktor poskytne instrukce, jak získat e-learningové materiály pro kurz Open Water Diver ve Vašem preferovaném jazyce. Během jízdy lodí Vás také instruktor připraví na potápění v omezené vodě tím, že poskytne přehled toho, co můžete očekávat.

Den 2:

Pokračujete ve studiu e-learningu na lodi a začnete se připravovat na potápění v omezené vodě. Potápění v omezené vodě se koná v mělké vodě, jako je pláž nebo laguna, kde si můžete procvičit a rozvíjet potřebné podvodní dovednosti. Váš instruktor Vás provede potápěním v omezené vodě, aby se ujistil, že se cítíte pohodlně s vybavením a technikami.

Den 3:

Pokračujete ve studiu e-learningu a absolvujete dva potápěčské výlety v otevřené vodě. Potápěčské výlety v otevřené vodě se konají v otevřeném oceánu nebo velké vodní ploše, jako je jezero nebo lom. Během těchto potápěčských výletů použijete dovednosti, které jste se naučili v omezené vodě, v náročnějším prostředí. Váš instruktor Vás bude provázet potápěčskými výlety, aby se ujistil, že se cítíte pohodlně s vybavením a technikami. Po výletech absolvujete také kvíz, který vyhodnotí Váš pokrok.

Den 4:

Dokončíte poslední dva potápěčské výlety v otevřené vodě. Kromě toho Váš instruktor zopakuje všechny dovednosti, které byly v kurzu pokryty, včetně těch, které byly procvičeny při potápění v omezené vodě. Po dokončení posledního potápěčského výletu absolvujete také písemný závěrečný test. Kurz zahrnuje zapůjčení vybavení, e-learningové mater

Ceny kurzu PADI Open Water Diver

KurzyKurzovní materiályCena
PADI Open Water Diver360€

Zahrnuto

Jídlo a pití na palubě Oběd, káva, čaj, voda a další osvěžující nápoje jsou zahrnuty v ceně. Jsou také k dispozici vegetariánské / veganské možnosti (informujte prosím personál předem). Informujte prosím personál před vaším příjezdem, pokud máte nějaké alergie, o kterých bychom měli vědět.

Potápěčské vybavení
Zahrnuto

Doprava:
Zdarma doprava z a do hotelů v Hurghadě.

Doprava z a do El Gouna, Makadi a Sahl Hasheesh není zahrnuta v ceně. Dodatečná cena 25 Euro za auto a den.

Course By

Diving School in hurghada

Potápěčská škola v Hurghadě

Links :

Domů
Denní potápění
Potápěčské kurzy
Galerie
Videa
Kontaktujte nás

  • Adresa:

Ulice Abu Ramada 107 – Vedle hotelu Meraki