Potápění v Hurghadě

Potápění v Hurghadě umožňuje objevovat řadu potápěčských lokalit v okolí města Hurghada. Nabízíme denní potápění a stanete se součástí rodiny Diving Star na celý život.

Potápění v Hurghadě

Potápění v Hurghadě na celé kolo! Prozkoumejte různé potápěčské lokality kolem Hurghady s našimi každodenními ponory. Navíc se stanete součástí naší rodiny Diving Star na celý život.

Každý den zahrnuje výlet na dvě různé potápěčské lokality v Hurghadě. Místo se rozhodne na místě, ale může se změnit v závislosti na povětrnostních podmínkách a zkušenostech potápěčů na palubě.

Pro potápěče, kteří si s námi zarezervují balíčky potápění v Hurghadě, se také zajistí, že žádná potápěčská lokalita nebude opakována, protože se snažíme, aby všechny vaše ponory byly co nejvíce jedinečné.

Navíc můžete přinést vlastní potápěčské vybavení nebo si jej pronajmout z našeho centra za poplatek 20 eur za den.

Objevte nejlepší potápění v Hurghadě s Diving Star

Hurghada, nacházející se na pobřeží Rudého moře v Egyptě, je známá svými dech beroucími potápěčskými lokalitami a křišťálově čistými vodami. Je populární destinací jak pro začínající, tak i pro zkušené potápěče, nabízející různorodou škálu potápěčských lokalit, od mělkých korálových útesů až po hluboké vraky. Diving Star s hrdostí nabízí balíčky potápění v Hurghadě, poskytující denní výlety do některých z nejkrásnějších potápěčských lokalit v oblasti.

Ať už hledáte nové potápěčské lokality nebo zdokonalujete své potápěčské dovednosti, náš tým zkušených instruktorů a divemasterů je k dispozici, aby vás vedl každým krokem cesty. Naše potápěčské balíčky jsou flexibilní, umožňují vám vybrat si počet ponorů, které chcete udělat, a zajistíme, že žádná potápěčská lokalita se neopakuje, aby každý ponor byl jedinečný a nezapomenutelný.

Rozumíme tomu, že potápění může být nákladnou aktivitou, proto nabízíme pronájem potápěčského vybavení za pouhých 20 eur denně. To vám umožní vychutnat si nejlepší potápění v Hurghadě, aniž byste museli investovat do vlastního potápěčského vybavení.

V Diving Star jsme zavázáni poskytovat bezpečný a příjemný potápěčský zážitek pro všechny naše zákazníky. Naše lodě jsou vybaveny nejmodernějším bezpečnostním vybavením a naši zkušení členové posádky jsou věnováni tomu, aby jste si užili fantastický čas s potápěním v Hurghadě.

Takže ať už jste zkušený potápěč nebo teprve začínáte, proč se s námi nepřipojíte k nezapomenutelnému potápěčskému zážitku v Hurghadě. Zarezervujte si svůj balíček potápění s Diving Star dnes a objev

Zažijte vzrušující svět potápění s Diving Star v Hurghadě

Jste připraveni zažít krásy a zázraky Rudého moře? Hurghada nabízí více než 40 potápěčských lokalit s různorodými terény. Diving Star, přední společnost pro potápění v Hurghadě, Vám nabízí příležitost objevit tajemství Rudého moře s našimi profesionálními a zkušenými potápěčskými instruktory.

Ponořte se do dobrodružství s Diving Star V Diving Star nabízíme dva potápěčské výlety denně z naší lodi “Sweet Maya” a driftovací potápění z naší Zodiac. Naším cílem je poskytnout Vám jedinečné a nezapomenutelné potápěčské zážitky, proto se ujistíme, že se v průběhu Vašeho pobytu žádná lokalita nebude opakovat.

Přizpůsobte si své potápěčské zážitky Pokud hledáte ještě více personalizovaný potápěčský zážitek, můžete přidat třetí potápění ke svým denním výletům za příplatek 20 eur. Tato možnost Vám umožní plně přizpůsobit Vaše potápěčské zážitky a využít svůj čas na Rudém moři naplno.

Přineste si vlastní potápěčské vybavení nebo si ho pronajměte Ať již preferujete své vlastní potápěčské vybavení nebo si ho chcete pronajmout od nás, máme pro Vás řešení. Pokud potřebujete vybavení pronajmout, nabízíme pronájem za 20 eur za den.

Tak na co ještě čekáte? Připojte se k Diving Star v Hurghadě a ponořte se do vzrušujícího světa potápění hned dnes!

Potápění v Hurghadě Ceny:

Potápěčské balíčkyPočet ponorůCena
1 den potápění250€
2 dny potápění 490€
3 dny potápění6130€
4 dny potápění8170€
5 dní potápění10205€
6 dní potápění12245€
7 dní potápění14285€
8 dní potápění16325€
9 dní potápění
18365€
10 dní potápění20+2 extra ponory405€

Objevte nejlepší potápěčské lokality v Hurghadě s Diving Star

El Fanadir

Potápěčská lokalita El Fanadir:

Podmínky: vhodné pro většinu podmínek s chráněnými kotvišti v laguně a na západní straně. Tato lokalita je ideální pro všechny úrovně potápěčů a skvělá pro všechny úrovně výcviku.

Umístění: Asi 30 minut od centra Hurghady

Hloubka: 0-12m hlavní útes vedoucí ke svislé stěně v hloubce 20-30m

umm gammar dives

Potápěčská lokalita UMM Gamaar:

Podmínky: částečně vystavená počasí, protože se nachází na volném moři. Pro hluboké potápění na stěně je nutné mít určitou zkušenost.

Umístění: Asi 90 minut od centra Hurghady

Hloubka: 0-30m na plošině, přecházející v svislou stěnu

shaab sabina Dive site Hurghada

Potápěčská lokalita Shaab Sabina:

Podmínky: chráněna před větrem za útesem, tato lokalita vyhovuje jakékoliv úrovni potápěčů a výcviku, ale pozor na možné silné proudy.

Umístění: Asi 70 minut od centra Hurghady

Hloubka: 8-16m na plošině, přecházející v svislou stěnu.

l

POPIS

1 den – 2 ponory

Trvání: 08:00 – 16:00

Pouze pro certifikované potápěče

Jeden den na palubě zahrnuje dva ponory s našimi potápěčskými průvodci.

Cena ZAHRNUJE

Jsou také k dispozici vegetariánské / veganské možnosti (informujte prosím personál předem). Informujte personál před vaším příjezdem, pokud máte nějaké alergie, o kterých bychom měli vědět.

Přestávka na oběd mezi ponory.

Doprava z a do jakéhokoli hotelu v Hurghadě

Teplé nápoje celý den

Čerstvá voda

Pepsi / Coca Cola

t

NEZAPLACENO

Přeprava z Makadi nebo El Gouna nebo Sahl Hasheesh navíc 25 € za auto

Potápěčské vybavení: 20 € za den

w

Co potřebujete?

Pro váš každodenní ponorný zážitek potřebujete pouze plavky a ručník. Vše ostatní poskytujeme my!

Doba přepravy

Doba přepravy závisí na vzdálenosti vašeho hotelu a počtu hostů. Nicméně to bude rozhodnuto, jakmile bude vaše rezervace potvrzena. Ráno se přichází na místo mezi 06:45 a 08:45. Odpoledne je výstup mezi 15:00 a 17:00.

Číslo pokoje

Pro zvýšení bezpečnosti vás můžeme požádat o uvedení čísla pokoje vašeho hotelu. To slouží jako tajný kód mezi vámi a řidičem. Mohli bychom vás také požádat o telefonní číslo, pokud bychom potřebovali další komunikaci s vámi.

Rezervujte své denní potápění online ještě dnes

Jakmile si zarezervujete své denní potápění v Rudém moři v Hurghadě online, obdržíte od nás potvrzovací e-mail do několika hodin. Naši přátelští pracovníci odpoví na všechny vaše otázky a budou vám k dispozici po celou dobu vaší rezervace až do dne vašeho příjezdu. Kromě toho vám také sdělí čas příjezdu. Můžete nám také poskytnout informace o vašich dietních potřebách nebo alergiích, abychom mohli připravit vhodná opatření.

Způsob platby

Pro rezervaci není třeba platit předem online, protože platby se provádějí až při příjezdu na loď první den vašeho denního potápěčského balíčku. Přijímáme platební karty nebo hotovost, především v eurech.

  • Address:

107 Abu Ramada Street – Beside Meraki Hotel