Kurz potápění v Hurghadě

Diving Star nabízí nejpopulárnější kurzy potápění od PADI OWD až po Dive Master a specializační kurzy v Hurghadě.

Pokud hledáte ten nejlepší kurz potápění v Hurghadě

Naši zkušení instruktoři jsou certifikováni PADI a nabízíme širokou škálu kurzů vhodných pro potápěče všech úrovní. Od začátečníků po zkušené potápěče, máme pro každého něco.

Kurzy potápění v Hurghadě zahrnují kurzy Otevřená voda, Pokročilý kurz Otevřené vody a specializační kurzy PADI. Nabízíme také kurzy Junior Otevřená voda pro děti ve věku 10-14 let. Naše kurzy jsou vyučovány v malých skupinách, aby se zaručila individuální pozornost a pohodlné prostředí pro učení.

V Diving Staru chápeme, že jazyková bariéra může být pro některé studenty překážkou. Proto nabízíme PADI manuály v několika jazycích, aby si každý mohl zaručit, že pochopí materiál kurzu.

Nabízíme také zdarma transfer z a na loď a všechny naše kurzy zahrnují bohatý oběd na palubě. Naši instruktoři jsou oddaní poskytovat praktickou podporu, aby jste se při svém kurzu potápění v Hurghadě cítili sebevědomě a pohodlně.

Vyberte si svůj kurz potápění v Hurghadě s Diving Star a zažijte vzrušení potápění v nádherném Rudém moři v Egyptě.

 

 

Kurz potápění v Hurghadě: Cenový seznam

KurzyKurzovní materiályCena
PADI Open Water Diver360€
PADI Pokročilý Otevřená voda270€
První pomoc - Reakce 215€
PADI Záchranný potápěč 380€
PADI Dive Master900€
PADI Kurz Hloubkového Potápění270€
PADI Kurz specializace Nitrox Diver215€
Specialita Potápění na Vraky300€
Kurz PADI Sidemount Diver
270€
diving course

Naše politiky:

Potápěčská škola Diving Star má některé politiky pro všechny hosty kurzů na naší lodi. Nejprve Vás přivezeme do kanceláře PADI, když přiletíte do Hurghady, abyste si mohli vzít veškerý materiál. Všechny tyto materiály jsou v ceně kurzu uvedeny (kromě kurzu Dive Master). Pokud přiletíte do Hurghady pozdě v noci, my pro Vás materiály vyzvedneme. Všimněte si také, že kurz Otevřená voda zahrnuje potápěčské vybavení. Pro všechny ostatní kurzy platí další náklady na vybavení.

V našem centru máme mírnou politiku storna. Pokud začnete první den kurzu a musíte zrušit, budeme Vám účtovat pouze za materiály a 60 EUR za instruktora za první den. Navíc, pokud dokončíte 2 nebo více dnů svého kurzu a chcete zrušit, účtujeme Vám celkovou cenu kurzu. Můžete se však k nám kdykoliv vrátit a dokončit svůj kurz bez dalších poplatků. Neexistuje časový limit. Navíc, pokud se během kurzu cítíte unaveni, můžete si udělat pauzu na jeden den bez dalších poplatků.

Kromě toho je naším preferovaným platebním způsobem euro, protože všechny potápěčské materiály a vybavení nakupujeme v eurech. Pokud však chcete platit v jiné měně, můžete tak učinit. Buďte si však vědomi, že náš směnný kurz je stanoven na základě kurzu, za který kupujeme veškeré vybavení a materiály od PADI.

  • Adresa:

Ulice Abu Ramada 107 – Vedle hotelu Meraki

FOLLOW US

Rezervujte si s námi:

Potápěčské kurzy

Denní potápění