PADI Pokročilý Otevřená voda v Hurghadě

Pokročilý Otevřený Vodní Potápěč v Hurghadě

V naší potápěčské škole nabízíme kurz Pokročilý Otevřený Vodní Potápěč v Hurghadě. Tento kurz Vám pomůže zvýšit sebevědomí a budovat Vaše potápěčské dovednosti tak, abyste se mohli ve vodě cítit pohodlněji.

Tento kurz je skvělým způsobem, jak si přidat více ponorů pod opaskem a současně se dále učit pod vedením Vašeho instruktora PADI.

Celkově kurz navazuje na to, co jste se naučili v předchozím kurzu Otevřený Vodní Potápěč. Zavede Vás do nových aktivit a nových způsobů, jak se potápět s radostí.

V průběhu kurzu si vylepšíte své dovednosti a dokončíte pět dobrodružných ponorů, které Vás seznámí s: potápěním z lodi, proudovým potápěním, vrakovým potápěním, navigací pod vodou a potápěním do větší hloubky (kdekoli od 18-30 metrů/60-100 stop).

Ceny kurzu pokročilého potápěče PADI Open Water

KurzyKurzovní materiályCena
/padi-pokrocily-otevrena-voda-v-hurghade/270€

Naše plánovaný program pro pokročilého potápěče v kurzu Advanced Open Water trvá 2 dny:

 • Den 1 – Vaše doprava vás vyzvedne z místa pobytu v Hurghadě a loď vypluje v 09:00. Na začátku, jakmile se ocitnete na lodi, vyplníte doporučovací formulář. Poté vám instruktor poskytne manuál a instrukce pro každý z potápění, které budete absolvovat. Poté absolvujete 2 potápění, obvykle 1 potápění na lodi a 1 navigační potápění.

 • Den 2 – Nejprve dokončíte čtení manuálu. Poté vás instruktor připraví na následující 3 potápění. Nakonec absolvujete 3 potápění, obvykle hloubkové, vrakové a proudové.

  Kromě toho je zahrnuta doprava z Hurghady na loď a zpět. Kromě toho jsou na lodi poskytovány oběd a nealkoholické nápoje. Všimněte si, že si musíte vzít s sebou ručník. Také se může stát, že pořadí potápění se může lišit v závislosti na profesionálním názoru instruktora.

Pro kvalifikaci k tomuto kurzu musíte být:

 • držitelem certifikátu PADI Open Water Diver (nebo mít odpovídající certifikát od jiné organizace pro výcvik potápěčů)
 • ve věku 15 let (12 let pro Junior Advanced Open Water Diver)
diving school in hurghada

ZAHRNUJE

 • Oběd a teplé a studené nápoje jsou zahrnuty na palubě. Jsou také k dispozici vegetariánské / veganské možnosti (prosím upozorněte personál předem). Prosím, informujte personál před vaším příjezdem, pokud máte nějaké alergie, o kterých bychom měli vědět.
 • Doprava zdarma z a do hotelů v Hurghadě

Diving School in hurghada

KURZ POSKYTUJE: Potápěčská škola v Hurghadě

NEZAHRNUJE

 • Dopravu z Makadi nebo El Gouna nebo Sahl Hasheesh za příplatek 25 € za auto
 • Výbavu za 20 € / den

Links :

Domů
Denní potápění
Potápěčské kurzy
Galerie
Videa
Kontaktujte nás

 • Adresa:

Ulice Abu Ramada 107 – Vedle hotelu Meraki

FOLLOW US

Rezervujte si s námi:

Potápěčské kurzy

Denní potápění